BORILAČKE VJEŠTINE

KRAV MAGA

Krav maga trening kamp

Krav maga, borilačka vještina koja potječe iz Izraela i prvotno se koristila u vojsci i policiji, brzo je osvojila sportske dvorane i postala odličan izbor za rekreaciju kojom se jačaju

KARATE

Novi uspjesi Karate kluba Velika Gorica

Karate klub Velika Gorica ovog se vikenda s međunarodnog turnira, održanog u Virovitici, vratio bogatiji za 15 medalja koje je osvojilo njihovih 17 boraca u čak 24 kategorije. Na turniru,

KRAV MAGA

Dani otvorenih vrata u Krav Maga centru VG

Krav maga, izraelska borilačka vještina, posljednjih godina sve je popularnija sportska aktivnost i za najmlađe uzraste. To su prepoznali i u Krav Maga centru VG koji ovaj tjedan, od 20.

Kreću upisi u Krav maga centru VG

Krav maga, izraelska borilačka disciplina, pogoduje pravilnom tjelesnom razvoju djeteta, pomaže pri vježbanju koncentracije za učenje u školi i motoričkom razvoju te kondicijskoj spremi primjerenoj za djetetovu dob. I, najvažnije,

KARATE

Uspjeh velikogoričkih karataša na prvenstvu Hrvatske za mlađe uzraste

Iza nas je uspješan vikend za velikogoričke karataše. Na prvenstvu Hrvatske, održanom 1.-2. travnja u Ivankovu kod Vinkovaca, u borbama za mlađe uzraste, do 14. godine, osvojene su tri medalje

TAEKWONDO

Uspjeh velikogoričkih taekwondo kadetkinja

Dalmacija kup 2017, koji se održao u sportskom centru Gripe u Splitu 04.03.2017., bio je prvi kriterijski turnir za ulazak u kadetsku reprezentaciju Hrvatske koja će ove godine nastupiti na