AKROBATSKI R'N'R

Počeli upisi na akrobatski rock’n’roll

Akrobatski rock’n’roll klub “Gorica” s početkom škole započinje s novom natjecateljskom sezonom i upisom novih polaznika. Upisi novih članova počinju od 5.9.2017. i traju tijekom cijelog rujna, svakog utorka i

Formacija “Bubblegum” – prvakinje Republike Hrvatske

U subotu 13.5.2017. održalo se 26. Prvenstvo Republike Hrvatske u Zaprešiću, na kojem je nastupilo oko 700 natjecatelja iz svih krajeva Hrvatske. Natjecatelji ARRK Gorica nastupili su sa šest formacija

Najmlađa formacija iz ARRK “Gorica” okitila se zlatom na Kupu RH

U Sesvetama je u subotu, 8. travnja, održan 2. Kup Republike Hrvatske u akrobatskom rock’n’roll-u, na kojem su članovi Akrobatskog rock’n’roll kluba “Gorica” osvojili dvije medalje. Zlato je pripalo formaciji

Medalje za ARRK Gorica sa prvog ovogodišnjeg Kupa RH

Prošloga vikenda je u sportskoj dvorani Peščenica održan prvi ovogodišnji Kup RH u akrobatskom rock’n’rollu koji je okupio 400 natjecatelja iz svih krajeva Hrvatske, sa kojega je najmlađa formacija ARRK

Novi uspjesi ARRK Gorica na Međunarodnom božićnom turniru

ARRK Gorica briljirala je i na posljednjem ovogodišnjem turniru, održanom prošle subote 10. prosinca u Petrinji. Na Međunarodnom božićnom turniru osvojili su tri medalje – zlato je pripalo formaciji Super

VELIKA GORICA

ARRK Gorici 5 medalja s natjecanja u Podsusedu

U ovogodišnjem pretposljednjem natjecanju u akrobatskom rock’n’rollu, održanog u nedjelju, 27.11. u Podsusedu, članovi ARRK Gorica nastupili su u ponajboljem sastavu i osvojili 5 medalja; zlato, srebro i tri bronce stigle